Vrijwilligersactie zeer geslaagd

oktober 20, 2016

De vrijwilligerswervingscampagne van onze vereniging is zeer succesvol verlopen. De belavonden hebben 65 leden opgeleverd die interesse hebben getoond in het doen van vrijwilligerswerk. Een deel van de leden geeft aan zich incidenteel in te willen zetten. Anderen tonen interesse in structurele taken.

De vrijwilligerscommissie die, aan de hand van de cursus Meer Vrijwilligers in Kortere Tijd van Sportservice Heerhugowaard, in actie is gekomen, is zeer tevreden over het resultaat. Door deze actie is weer gebleken dat de onze vereniging niet alleen op sportief maar ook op het gebied van vrijwilligers een bloeiende vereniging is!

Op woensdag 2 november staat een vrijwilligersavond gepland waar kennismaken centraal staat. Wij hebben er veel zin in!

Ons wervingsteam heeft niet alle leden kunnen spreken. Bent je nog niet benaderd, maar wil je wel graag iets betekenen voor de club, neem dan contact via vrijwilligers@hbc-basketbal.nl.

Het Bestuur bedankt de Vrijwilligerscommissie en het belteam, die met hun fantastische inzet deze actie tot een succes hebben gemaakt.